“אמא שלי עזבה את החדר, כשחזרה – אחותי כבר נפטרה”

Rumors, exaggerations and lies are often used to create panic, in order to get people running for a vaccine. In fact, it’s an admitted strategy. The article below is one example. A toddler died during the recent outbreak of measles in Israel, and even though there was NO evidence that this little girl had died from measles, THAT is what the news put out. The family isn’t interested in arguing about it — understandably.

אח הפעוטה שנפטרה משחזר

א’, אחיה של הפעוטה שנפטרה השבוע בשכונת מאה שערים, ככל הנראה ממחלה החצבת, משחזר: “אמא עזבה את החדר לרגע, כשחזרה הבחינה באחותי שוכבת על המיטה כשהיא לא נושמת” (ארץ)

קובי רוזן | כ”ה בחשוון תשע”ט 03.11.18 19:58

כוחות הצלה הוזעקו ביום חמישי לבית בשכונת מאה שערים, בעקבות קריאה על פעוטה שאיבדה את ההכרה, היא פונתה במצב אנוש לבית החולים ‘שערי צדק’, שם נקבע מותה, כאשר הרופאים מעריכים כי היא חלתה במחלת החצבת שהביאה לפטירתה.

א, אחיה של הפעוטה, משחזר בשיחה עם “כיכר השבת” את הרגעים בן אחותו איבדה את ההכרה: “אחותי ישבה על המיטה, שיחקה עם צעצועים, אמא שלי גם הייתה בחדר.

“אמא שלי עזבה את חדר לרגע, כשהיא חזרה היא הבחינה באחותי שוכבת על המיטה כשהיא לא נושמת, מיד הזעקנו את כוחות ההצלה שפינו אותה לבית החולים. כשהגענו לבית החולים – סיפרו לנו שהם נאלצו לקבוע את מותה” .

לדבריו: “לא שאלו אותנו מה היה, רק שמעו שלא מזמן היה לה חצבת וישר רצו לתקשורת לספר שהילדה מתה מחצבת
אבל לא משנה למשפחה, שיגידו מה שהם רוצים”.

“לדעתי”, מוסיף אחיה של הפעוטה: “זה נראה יותר ‘מוות בעריסה’, עד הרגע שהיא נפטרה הכל היה רגיל, זה לא שהיה משהו לפני זה היה מוות ממש פתאומי”.

בתוך כך, בימים האחרונים פתחו עסקני מאה שערים בקמפיין עידוד בכדי לגרום לתושבי השכונה להגיע למרפאות ולהתחסן.

Leave a Reply